CeMAT 2011 w Hanowerze

CESAB w CeMAT 2011 w Hanowerze, Niemcy. Od 2 do 06 maja bezpośrednio pod dachem Expo CESAB zaprezentuje innowacyjne, zrównoważone produkty i usługi oraz zintegrowane rozwiązania systemowe.

Główną tematyką nadchodzących targów CEMAT  będą innowacyjne rozwiązania oraz kompleksowe systemy z zakresu logistyki i magazynowej. Targi odbywają się co 3 lata i są imprezą o zasięgu międzynarodowym. W bieżącym roku na targi przybędzie ok. 1100 firm z 34 krajów, a powierzchnia wystawiennicza targów to ok. 80000 m2.

Podczas targów będzie można uczestniczyć w bogatym programie towarzyszącym. Planowanych jest wiele prezentacji, konferencji i kongresów. Angelo ALDE, dyrektor CESAB Material Handling Europe, mówi:

"odwiedzający stoiska będą mieli okazję do zapoznania się z nową gamą CESAB i naszejrosnącej organizacji CeMAT 2011 będzie naszą szansa, by zaprezentować nowe, innowacyjne produkty w naszej technologii produkcji, jak również naszych nowych zakresów. Elektryczny, diesel lub gaz, z przeciwwagą, teraz zaspokoić większość potrzeb rynku o zasięgu produkowany w Europie za pomocą *TPS, najbardziej wydajny system produkcji jest dostępny"

           

           

* TOYOTA Produkcji System

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl