Fabryki w Europie

FABRYKI W EUROPIE

Fabryki Toyota Material Handling Group (TMH) produkcje CESAB (CMHE)

Fabryka w Bolonii (Włochy)

Centrum produkcyjne CESAB w Bolonii projektuje i wytwarza szeroką gamę wózków elektrycznych z przeciwwagą o udźwigu od 1 - 8,5 tony oraz wózków spalinowych z przeciwwagą o udźwigu od 1,5 - 8,5 tony. Centrum zajmuje powierzchnię 26.000 m2 i zatrudnia 400 pracowników. Główne procesy produkcyjne to montaż, spawanie i malowanie. Łącząc fachowość inżynierów i zaplecze produkcyjne centrum przygotowuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów . Powierzchnia magazynowa w całości przeznaczona jest na części zamienne w ilości ponad 130.000.

...

Fabryka w Ancenis (Francja)

Centrum produkujące wózki widłowe z przeciwwagą Toyota Industrial Equipment S.A. (TIESA) znajduje się w Ancenis, we Francji. Produkuje wózki widłowe na potrzeby rynku europejskiego. Centrum zajmuje powierzchnię 35.000 m2 i zatrudnia 400 pracowników. Produkuje wózki spalinowe i wózki elektryczne o udźwigu od 1,5 do 5 ton. Oprócz fabryki na terenie TIESA znajduje się również centrum dystrybucji części zamiennych, które dostarcza klientom europejskim ponad 20.000 części.

Fabryka w Mjölby (Szwecja)

Fabryka BT w Szwecji o powierzchni 76.000 m2i zatrudniająca 1.500 osób jest jedną z największych na świecie fabryk produkujących wózki magazynowe. Dba o to, aby nasi europejscy klienci otrzymywali najwyższej jakości produkty odpowiadające ich potrzebom. Różnorodność produkowanych tu wózków począwszy od elektrycznych i ręcznych wózków paletowych, po wózki do kompletacji zamówień oraz wózki wysokiego składowania jest dowodem na to, że fabryka oferuje optymalne rozwiązania dla każdego rodzaju operacji w magazynie. Fabryka działa w trzech oddziałach: wózków elektrycznych, ręcznych wózków paletowych oraz części zamiennych.    Centrum Produktów Specjalnych zajmuje się projektowaniem urządzeń według zindywidualizowanych potrzeb klientów, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na ich wymagania. Na terenie fabryki znajduje się magazyn centralny dla ponad 40.000 części zamiennych celem jak najszybszej ich dostawy.

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl